web tasarım yapan firma

Türkiye'nin En İyi Web Tasarım ve Yazılım Ajansı!

Web Yazılım Hizmeti

Fair Medya Web Yazılım Ekibi; tüm web site yazılımlarını özel kodlarla yazmaktadır. O yüzden hayalinizdeki projeyi bize anlatmanız yeterlidir.

Web Yazılım Hizmeti Web Yazılım Nedir? Web yazılımı kısaca özetlersek; Kullanıcıların ziyaret ettiği alan adında (domain) içeriğe, hizmete, ürünlere etkileşimli bir şekilde ve bir bütünlük içerisinde ulaşmasını sağlayan alt yapı işlemidir.
Bu alt yapıyı oluştururken yani Web Yazılımı yapılırken farklı yazılım dilleri kullanılabilir farklı yollar izlenebilir.
Web yazılımları, Web sitelerinin temelini oluşturan HTML işaretleme diline özellikler katmak için kullanılan yazılımlardır.

Web Yazılımında Nasıl Yol İzleriz?

Fair Medya Web Yazılım Ajansı; olarak geliştirdiğimiz web yazılımı ile; bireysel veya kurumsal firmaların istekleri analiz edilerek, geliştirmeye açık güvenilir ve modüler bir yapıya sahip bir yazılım ortaya çıkarılmaktadır.
Kesinlikle hazır paket programlar kullanılmamaktadır.
Web Yazılımın her aşamasını Fair medya ekibi oluşturduğu için sonrasında geliştirmelere açık, güvenlik açığı olmayan, son teknolojiyi takip eden bir alt yapı oluşturulur.
Müşterilerimiz hayalini anlatır biz yazılıma dökeriz.
Hiçbir şekilde hazır kod kullanılmaz.
Özel yazılım her web tasarım ve web yazılım firması tarafından yapılamaz.
Genellikle son zamanlarda hazır siteler hazır kodlar kullanılmaya başlandı. Web tasarım yaptıracak firmalar çoğunlukla bunun pek farkında olmayıp site tasarımını yada yazılımını geliştirmek istediklerinde fark ederler.
Fair Medya Web Yazılım Ekibi; tüm web site yazılımlarını özel kodlarla yazmaktadır. O yüzden hayalinizdeki projeyi bize anlatmanız yeterli ekibimiz en kısa sürede size teslim edecektir.

Web Yazılım İhtiyaç Analizi

Web sitenizi yönetmek, yeni ürün, hizmet veya içerik eklemek için dinamik, kontrol paneli olan ve kullanımı kolay bir web sitesine ihtiyacınız vardır.
"Şöyle bir yazılım olsa işimizi ne kadar kolaylaştırırdı" diyeceğiniz, iş yerinizdeki verimliliğinizi arttıracak yazılım uygulamalarını gerçekleştiriyoruz. Probleminizi yerinde tespit edip; çözüm geliştirerek hayata geçiriyoruz. Gerekli eğitimleri vererek yazılımları kullanmanızı kolaylaştırıyoruz. Yani sihirli değnekle dokunup iş akışınızı kolaylaştırıyoruz.
Konusunda uzman ve deneyimli yazılım ekibimizle ister kendi ağınızda çalışan ister online işlemler yapabileceğiniz windows veya linux platformlarında sorunsuzca çalışan çözümler üretiriz.
Yazılım ekibimizle görüşüp firmanızın ihtiyaçları doğrultusunda e-ticaret, otomasyon sistemleri, müşteri ilişkileri, stok entegrasyon sistemleri gibi firmanıza faydalı projeler için destek ve fiyat isteye bilirsiniz.