web tasarım yapan firma

Türkiye'nin En İyi Web Tasarım ve Yazılım Ajansı!

Sosyal Medya Hesap Yönetimi

Sosyal medya, Web 2.0'ın kullanıcı hizmetine sunulmasıyla birlikte, tek yönlü bilgi paylaşımından, çift taraflı ve eş zamanlı bilgi paylaşımına ulaştırılır.

Sosyal Medya Hesaplarınızı Biz Yönetelim!

Neden Sosyal Medya; Kuvvetli bir iletişim ve etkileşim aracı olan sosyal medya, firmaların müşterileri ile etkin bir şekilde irtibata geçebildiği bir mecradır.

Sosyal Medya Hesap Yönetimi

Sosyal medya yönetimi Nedir? Sosyal medya, Web 2.0'ın kullanıcı hizmetine sunulmasıyla birlikte, tek yönlü bilgi paylaşımından, çift taraflı ve eş zamanlı bilgi paylaşımına ulaşılmasını sağlayan medya sistemidir.
Neden Sosyal Medya; Kuvvetli bir iletişim ve etkileşim aracı olan sosyal medya, firmaların müşterileri ile etkin bir şekilde irtibata geçebildiği bir mecradır.

Sosyal medya yönetimin Önemi

Markaların hedef kitlelerine doğrudan temas edebilmeleri, etkileri analitik verilerle ölçümlenebilir bir iletişim yürütebilmeleri ve iletişim stratejilerini çok daha kısa vadelerde şekillendirerek efektif pazarlama hamleleri yapabilmeleri adına almaları gereken en önemli dijital iletişim hizmetlerinin başında yer alıyor.
Sosyal medya uzun zamandır markaların vitrini olmaktan çıkarak doğrudan iletişim ve hatta pazarlama kanalı işlevi görüyor. Hem analitik hem de kreatif anlamda yetkin bir sosyal medya ajansı tarafından sosyal medya yönetimi hizmeti alan markalar, marka bilinirliği, marka imajı, itibar ve sadakat yönetimi gibi algısal kazanımların yanı sıra doğrudan satış ve müşteri artışı gibi ölçümlenebilir kazanımlara da sahip olarak rakiplerinin bir adım önüne geçme fırsatı yakalayabiliyorlar.

Sosyal Medya Stratejisini Nasıl Oluşturuyoruz

1- Markanızın değerlendirilmesi, rakiplerinizin analiz edilerek size bildirilmesi.
2- Pazar incelemelerinin yapılması ve doğru sosyal medya platformalarının tespit edilmesi.
3- İletişim dilinin tespit edilmesi ve hashtag tespitlerinin yapılması.
4- Reklam ve kampanya kurgularının değerlendirilmesi ve senaryoların üretilmesi.
5- İçerik kurguları ve web sitesi ile entegre çalışmalar.
6- Sektörel blogger’ların tespit edilmesi, irtibata geçilmesi.
7- Paylaşım takviminin hazırlanması ve onaya gönderilmesi.
8- Sosyal medya ve SEO entegrasyonunun sağlanması, maksimum derecede verimliliğin arttırılması.
9- Demografik tespitler ve reklam kurguları.
10- Etkili paylaşımlar için özel grafik tasarım çalışmalarının gerçekleştirilmesi.

Sosyal Medya İçin Etkili ve Dikkat Çekici Tasarımlar Yapıyoruz


Görsel etkiye çok önem veriyoruz, Grafikerlerimiz firmanız için en iyi tasarımı tasarlamak için sabırsızlanıyorlar. İçeriklerinizle uyumlu, marka kimliğinizle bağlantılı, mesajlarınızı takipçilerinize daha etkili iletilmenizi sağlayacak ilgi çekici tasarımlar hazırlıyoruz.
Sosyal medyada kullanıcıların çoğu zaman paylaşılan içerikten önce görsele göre etkileşim gösterdiği göz önüne alındığından, başarılı ve etkili görsellerin markanızın en büyük destekçisi olduğuna inanıyoruz.

Sosyal Medya Görselleri Oluşturma

Sosyal medyada içeriği farketmemizi sağlayan en önemli etmen görselidir. Görsel ne kadar dikkat çekici ise o oranda etkileşimimiz yükselecektir. Bu kapsamda sosyal medya profiler resimlerinde büyük bir önemi var.
Fair Medya; Müşterisi olduktan sonra size ÜCRETSİZ sosyal medya hesap görsellerini sizin istediğiniz doğrultuda hazırlayıp sunuyoruz.

Sosyal Medya Hesabı Raporunu Sunma

Aylık olarak hesaplarını yönettiğimiz müşterilerimizin kurum veya işletlerinin tüm sosyal ağlardaki takipçi, etkileşim, içerik ve itibar raporlamasını yapıyoruz.
Markalaşmak istiyorsanız 
FAİR MEDYA Sizi çaya bekliyor.