web tasarım yapan firma

Türkiye'nin En İyi Web Tasarım ve Yazılım Ajansı!

Kurumsal Kimlik ve Logo Tasarımı

Firmalara Özel Kurumsal Kimlik Çalışmalarını, Profesyonel düzeyde Kurumsal kimlik ve Logo tasarımlarınız için Fair Medya Doğru adres sizin için tasarlıyoruz.

Kurumsal Kimlik; Bir kurumun temel tasarım adımı (kurum kimliği) logosu ve renkleridir. Profesyonel bir şekilde tasarlanan logo ve renkler, işletmenizle ilgili olumlu bir ilk intibarıyı uyandıracaktır. Bu çalışma işletmeye ait tüm alanlarda (kartvizit, klasör, notluklar, dosyalar, katalog, broşür, web sitesi, araç giydirme, ürün ambalajları vb... ) kullanılacağından, çok önemlidir.

Profesyonel düzeyde Kurumsal kimlik ve Logo tasarımlarınız içinFair Medya Doğru adres siz beğenince'ye kadar tasarlıyoruz.

Kurumsal Kimlik ve Logo Tasarımı

Bir şirketin kendisini temsil etme biçimlerinin bütününe Kurumsal Kimlik adı verilir. Şirketin kendisini temsil ederken nasıl algılanacağına yön veren aktivitelerin tamamı ise kurumsal kimlik sürecidir.
Şirket ismi, alt şirket isimleri, semboller (logo), temel harf karakterleri, tercih edilecek renkler bir şirketin görsel iletişim sistemini oluşturan temel malzemelerdir.
Kurumsal kimlik çalışması sırasında oluşturulan tasarımlar, logolar, renkler, ölçüler ve bunların kullanım yönergeleri bir rapor halinde ve size teslim edilir. Daha sonra yapacağınız baskı ve tasarım çalışmaları bu rapordaki özelliklere göre tasarlanır.

Kurumsal Kimlik Nelerden Oluşur?

- Kartvizit / Adres Kart
- Takvim çalışması
- CD yüzey baskı tasarımı
- E-posta, mailing tasarılı
- Web sitesi tasarımı
- Antetli zarf tasarımı
- Antetli kağıt tasarımı
- Bülten / duyuru / ilan
- Faks tasarımı
- Rapor taslakları
- Fatura / irsaliye tasarımı
- Not defteri, bloknot tasarımı
- Promosyon malzemeleri tasarımı

Taslaklardaki görüntü, logo v.b. objeler portal tasarımında kullanılan objelerden oluşur ve logoların kaynak kodları (source’ları) ile birlikte birer görsel öğe olarak hazırlanarak ve CD içerisinde teslim edilir.

Logo Tasarımı

Logo tasarımınız markanızın kimliği açısından önemlidir. müşteriler yeni bir marka veya işletme ile karşılaştıklarında gördükleri ilk şey şirketin logosu olacaktır, bu yüzden ilk önce ve en başında şirketinizin logosunu oluşturmanız çok önemlidir.
Logolar da tıpkı resimler gibi binlerce kelimeye değerdir. İyi yapılmış bir logo, hitap ettiğiniz kitlenin hangi sektörde olduğunuzu, sunduğunuz ürünlerin veya hizmetlerin neler olduğunu, işletmenizi eşsiz ve benzersiz kılan şeyin ne olduğunu bilmesini sağlar ve markanızın kimliğine içerik kazandırır. İş dünyasında ilk izlenim her şeydir.
Muhteşem bir logo tasarımının amacı rakiplerinize karşı işletmenizin avantaj sağlaması ve müşterilerinizde güven duygusu inşa etmektir. Bunların her ikisini de başarmak için logonuz akılda kalıcı, basit ve eşsiz olmalıdır

Eşsiz markanızı sergilemek için logo oluşturun. Profesyonel bir logo tasarlamak için mutlaka firmamızdan teklif talep edin.